Neden By DEM Anaokulu

38 yıllık eğitim tecrübemizle çocuğunuza ne katacağımızı çok iyi biliyoruz.

Sevgi ve ilginin, öğrenmenin sihirli anahtarı olduğuna inanıyor ve çocuğunuzu çocuğumuz sayıyoruz.

Ankara Çankaya’daki anaokulumuz çocuklarımızın ikinci evi. Sabah 8:30’dan akşam 17:00’ye kadar bu sıcacık yuvada hem eğlenecek hem öğrenecek hem de becerileri gelişecek.

Öncelikle çocuğumuzu psikoloğumuzla yakından tanıyor, ilgilerini ve kişiliğini öğreniyoruz. Buna göre çocuğumuza neler katacağımızı belirliyor ve gelişimini yine psikoloğumuzla izliyoruz.

Anasınıfında oynayarak, eğlenerek ve bire bir ilgiyle bilgiyi çocuklarımızla paylaşıyoruz. Ezberletmiyor, sevdiriyor ve öğretiyoruz.

Öğretirken birçok değişkeni gözeterek oluşturulmuş en etkili öğretim yöntemlerinden beyin temelli öğrenme metodunu kullanıyoruz.

Motor becerileri kazandıracak ve zihinsel gelişimlerini sağlayacak aktivitelerle çocuklarımıza, eğitimlerinin bir sonraki basamağında ihtiyaç duyacağı temel becerileri kazandırıyoruz.

Hayatlarının ilk basamaklarında İngilizce’yi kişiselleştirilebilen içerik özelliğine sahip Pearson online eğitim setiyle görseller ve çeşitli eğlenceli videolarla öğretmeye başlıyoruz.

Geleceğin her yönüyle zengin ve donanımlı bireyleri olmaları için hayatlarına müziği de katıyoruz. Müzik enstrümanları ile eğlenerek, öğretiyoruz.

Yemek menümüz anne mutfağından hazırlanmışçasına leziz ve sağlıklı. Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde gelişimi için besin değeri yüksek, enerji yüklü menülerden oluşan sabah, öğle, ikindi 3 öğün yemek servisi sunuyoruz. Üstelik sizin içinizi rahatlatacak bir sürprizimiz var. Bu yıla özel yemekler bizden diyor, zengin menümüz için ücret almıyoruz.

Her şeyden öte daha güzel bir gelecek için çocuklarımızı sevgi ile besliyor bilgi ile donatıyoruz.

Randevu Al